niedziela, 05 lipiec 2020

  • Zbieramy środki na dalszą rozbudowę - utworzenie mieszkań treningowych
    w ramach akcji Kilometry Dobra 2020
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy plastikowe nakrętki.
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

ŚDS

"Przemyśl w boju o Niepodległość" - konkurs plastyczny

W ostatnich dniach uczestnicy ŚDS, przygotowywali się do udziału w kolejnym konkursie plastycznym. Tym razem był to konkurs adresowany do osób niepełnosprawnych, pt. "Przemyśl w boju o Niepodległość". Organizatorem Konkursu Plastycznego dla osób niepełnosprawnych jest Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem O/Przemyśl, natomiast współorganizatorem Centrum Kulturalne w Przemyślu. Honorowy patronat nad Konkursem objął Pan Prezydent Miasta Przemyśla.

Czytaj więcej...

"Kilometry Dobra" w Parafii Kmiecie

W dniu 08.03.2020r. do ogólnopolskiej kampanii społecznej pod nazwą "Kilometry Dobra", włączyła się Parafia Kmiecie. W tym dniu, za zgoda księdza proboszcza na terenie Parafii został zorganizowany kiermasz z ozdobami świątecznymi oraz przeprowadzona została zbiórka do puszki. Łącznie udało się zebrać kwotę 1 221,89zł, czyli 27,77 metrów dobra. Wszystkim zaangażowanym parafianom oraz sympatykom Parafii Kmiecie Dziękujemy za Wielki Dar Serca.

"Kilometry Dobra" w Parafii Grochowce i Pikulice

W dniu 01 Marca 2020r. rozpoczęliśmy III Edycję Kampanii Dobroczynnej "Kilometry Dobra". W tym dniu wolontariusze zaangażowani w działania na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną przeprowadzili za zgodą Księży Proboszczów zbiórki publiczne do puszek przy kosciołach w Pikulicach, Grochowcach, Kniażycach i Witoszyńcach. Łącznie na rozpoczęcie kampanii udało się zebrać 1413,24 zł czyli ponad 32 metry dobra.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie Wielkiego Postu

W Środę Popielcową uczestnicy naszego ośrodka, uczestniczyli w Mszy św, rozpoczynającej okres Wielkiego Postu. Po raz pierwszy wybraliśmy się do Parafii Garnizonowej p.w Matki Bożej Królowej Polski przy ul.Słowackiego 85. Piękna pogoda, oraz podniosła atmosfera nabożeństwa wprowadziły naszych uczestników w stan zadowolenia i spokoju - czyli mówiąc wprost coś dla ducha i ciała.

Konkurs plastyczny z Grupą Nowy Styl

Uczestnicy ŚDS podczas spotkania integracyjnego z Grupa Nowy Styl w Krośnie, zostali zaproszeni do udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest zaprojektowanie maskotki reklamowej dla sieci restauracji Nine's. Podczas treningów dotyczących umiejętności spędzania czasu wolnego oraz zajęć z arteterapii powstało kilka pomysłów. Jeden z nich przelał na papier nasz uczestnik, a efekt końcowy prezentujemy na zdjęciu.

Czytaj więcej...

Losowe zdjęcie

53.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 41 1090 2750 0000 0001 4418 7987

Nasz Youtube