poniedziałek, 19 sierpień 2019

  • Zbieramy środki na dalszą rozbudowę - windę
    w ramach akcji Kilometry Dobra 2019
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy: nakrętki, makulaturę, folię polietylenową
    Jak możesz - przekaż nam niepotrzebne materiały recyclingowe
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

ŚDS

Wizyta w McDonald's

W okresie wakacyjnym uczestnicy ŚDS częściej bywają w rożnych miejscach użyteczności publicznej. Tym razem spacer postanowili połączyć z odrobiną przyjemności - lodami w McDonald's.

Zwycięzcy konkursu plastycznego

Z wielką radością i dumą ogłaszamy że uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w konkursie plastycznym "Historyczny Przemyśl i jego okolice" zajęli I, II i III miejsce. Piękne prace które prezentowaliśmy wcześniej zostały bardzo wysoko ocenione przez jury konkursowe. Zwycięzcom i opiekunowi artystycznemu Panu Piotrowi bardzo serdecznie gratulujemy, i życzymy dalszych sukcesów w pracy artystycznej.

Finał konkursu "Historyczny Przemyśl"

W dniu 12.07.2019 w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się finał konkursu plastycznego "Historyczny Przemyśl", którego organizatorem było Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem O/Przemyśl, natomiast współorganizatorem Centrum Kulturalne. Bardzo dziękujemy za zaproszenie, było Nam niezwykle miło spotkać się z Państwem w tak miłych okolicznościach. Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy.

Piknik Rodzinny w ŚDS

W dniu 14.06.2019r. w ŚDS został zorganizowany Piknik Rodzinny. Podczas spotkania celebrowane były najważniejsze dni z kalendarza tj. Dzień Matki, Dzień Ojca oraz Dzień Dziecka. Uczestnicy pięknie zaprezentowali się w części artystycznej przygotowanej specjalnie dla rodziców, tj. fragmencie książki Antoine de Saint-Exupéry "Mały książę", oraz podziękowali za trud opieki i wsparcia jakie na co dzień otrzymują od swoich rodziców.

Czytaj więcej...

XXI Sportowa Spartakiada Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego

W dniu 14 czerwca 2019r. odbyła się XXI Spartakiada Sportowa ŚDS-ów Województwa Podkarpackiego. Honorowy patronat nad Spartakiadą objęli- Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart oraz Burmistrz Miasta Dębicy- Mariusz Szewczyk. Gospodarzem i organizatorem Spartakiady był Środowiskowy Dom Samopomocy z Dębicy. Celem Spartakiady jest przede wszystkim:
-popularyzacja sportu wśród osób z niepełnosprawnością;
-zwiększenie aktywności ruchowej oraz promowanie zdrowego i aktywnego spędzania czasu wolnego przez dorosłe osoby z zaburzeniami psychicznymi;

Czytaj więcej...

Losowe zdjęcie

31.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 79 8642 1155 2015 1506 7627 0015

Nasz Youtube