niedziela, 20 wrzesień 2020

  • Zbieramy środki na dalszą rozbudowę - utworzenie mieszkań treningowych
    w ramach akcji Kilometry Dobra 2020
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy plastikowe nakrętki.
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

ŚDS

"W walce z koronawirusem"

W dniu 18.08.2020r. ŚDS został obdarowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej z Rzeszowa, środkami ochrony osobistej. Na rzecz uczestników zostały przekazane dwa bezdotykowe dozowniki na płyn dezynfekcyjny wraz z płynem do dezynfekcji oraz 10 opakowań rękawiczek jednorazowych.

Czytaj więcej...

Warsztaty fryzjersko-kosmetyczne cz.II

W dniu 20.07.2020r. po raz drugi nasi uczestnicy, a raczej uczestniczki miały okazję aby zadbać o stylizacje swoich fryzur. Pan Patryk Pasterz, profesjonalista-fryzjer, uczył nasze "dziewczyny" jak zadbać o estetyczny wygląd i fryzurę. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania.

Wyniki konkursu plastycznego "W boju o Niepodległość"

W marcu informowaliśmy o przygotowaniach uczestników ŚDS do konkursu plastycznego "W boju o Niepodległość", którego organizatorem było Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem O/Przemyśl oraz Centrum Kulturalne. Dziś z dumą informujemy, że nasi uczestnicy otrzymali II i III miejsce oraz wyróżnienie. GRATULUJEMY!

Warsztaty fryzjersko-kosmetyczne w ŚDS

W dniu 13.07.2020r. ponownie w ośrodku zostały zorganizowane warsztaty fryzjersko-kosmetyczne dla uczestników. Tym razem o atrakcyjną i estetyczną fryzurę nasi uczestnicy zadbali dzięki profesjonaliście Panu Patrykowi Pasterzowi. Wiele radości sprawiło Nam, goszczenie w naszych skromnych progach Pana Patryka, a efekty prezentujemy poniżej.

"Przemyśl w boju o Niepodległość" - konkurs plastyczny

W ostatnich dniach uczestnicy ŚDS, przygotowywali się do udziału w kolejnym konkursie plastycznym. Tym razem był to konkurs adresowany do osób niepełnosprawnych, pt. "Przemyśl w boju o Niepodległość". Organizatorem Konkursu Plastycznego dla osób niepełnosprawnych jest Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem O/Przemyśl, natomiast współorganizatorem Centrum Kulturalne w Przemyślu. Honorowy patronat nad Konkursem objął Pan Prezydent Miasta Przemyśla.

Czytaj więcej...

Losowe zdjęcie

56.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 41 1090 2750 0000 0001 4418 7987

Nasz Youtube