niedziela, 29 styczeń 2023

  • Zbieramy środki na wspieranie rozwoju osób z niepełnosprawnością intelektualną
    w ramach zbiórki 2021/943/OR
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy plastikowe nakrętki.
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Rehabilitacja 25+

Ochrona zdrowia

Metody pracy

ŚDS

Andrzejki w Gminnym Centrum Kulturalnym w Nakle

W dniu 17.11.2022r. w Gminnym Centrum Kultury w Nakle została zorganizowana zabawa andrzejkowa dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy.🎈🎈 Całe przedsięwzięcie było możliwe dzięki przychylności i zaangażowaniu niezwykłego człowieka o wielkim sercu- Wójta Gminy Stubno Pana Ryszarda Adamskiego.😇 Wielkie podziękowania za pomoc w organizacji zabawy kierujemy również do Pani Dyrektor GOPS-Stubno Aleksandry Makarowskiej, sołtysa Nakła Pana Kazimierza Szkółki oraz Pani Czesławy Szkółki i Pana Wiesława Szkółko z Koła Gospodyń Wiejskich z Nakła. 😇 Nie możemy również pominąć znaczącego wkładu i nieocenionej pomocy rodziców i opiekunów uczestników ŚDS.🙏 Wszystkim z serca dziękujemy, licząc na kolejne spotkanie w przepięknym miejscu i w tak zacnym gronie.

Galeria sztuki

Uczestnicy ŚDS wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Przemyślu.🏫 Podczas tego spotkania przypomniane zostały zasady korzystania z czytelni, księgozbiorów oraz innych dostępnych możliwości czerpania z zasobów biblioteki.

Z wizytą w "Psiej wiosce"


Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w ramach zajęć odwiedzili Psią Wioskę, w lecznicy Ada w Przemyślu.

Arteterapia

Uczestnicy ŚDS podczas treningu umiejętności spędzania czasu wolnego angażowani są w zajęcia z zakresu arteterapii, w której media artystyczne traktowane są jako podstawowy sposób komunikacji.🤝💚 Prace, które powstają podczas tych zajęć, stają się artystycznym środkiem przekazu emocji, przeżyć i uczuć, których uczestnicy nie potrafią wyrazić słowami.🍁🍁🍂 Każdorazowo takie zajęcia pozytywnie wpływają na samopoczucie uczestników bowiem rozwijają ich kreatywność oraz pomagają opanować stres.😇

Złota jesień w ŚDS

Ot i jesień gospodarna
Już się zbliża uroczyście
Poskładała złote ziarna
Pozłociła drzewom liście
Jesień zagościła na dobre.🍂🍂 Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy korzystają z uroków pięknej, złotej jesieni.🍁🍁 Chętnie wychodzą na spacery i włączają się w prace porządkowe na terenie ośrodka. Trening umiejętności praktycznych jest doskonałą okazją do ruchu na świeżym powietrzu oraz pomaga poczuć się potrzebnym, sprawczym i gospodarnym.🧹 To ważne dla naszych dorosłych osób z niepełnosprawnością.💚

Losowe zdjęcie

44.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 41 1090 2750 0000 0001 4418 7987

Nasz Youtube