czwartek, 13 sierpień 2020

  • Zbieramy środki na dalszą rozbudowę - utworzenie mieszkań treningowych
    w ramach akcji Kilometry Dobra 2020
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy plastikowe nakrętki.
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

Andrzejki w OREW

Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi cudowna magiczna i jedyna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów.. oraz wróżb, to noc Andrzejkowa, która jest wspaniałą okazją do wspólnej zabawy. W naszym Ośrodku, tradycją ubiegłych lat, również i my w tym roku świętowaliśmy “Andrzejki”. Ośrodek powitał wszystkich tajemniczym andrzejkowym nastrojem. Przyczyniła się do tego zapewne, magiczna dekoracja, ale również i to, że wszyscy przyszli przebrani w piękne stroje wróżek, magików i czarodziejów.

Przygotowane rekwizyty, oraz unoszący się zapach topionego wosku, stworzyły odpowiedni nastrój sprzyjający przepowiedniom. Dzieci wyciągnęły magiczne losy, aby poznać swoją przyszłość. Dużo radości przyniosła im wróżba najbardziej kojarzona z Andrzejkami – lanie wosku, dzieci podchodziły do miski z wodą i z pomocą dorosłej osoby lały wosk przez dziurkę od klucza. Powstałe kształty były doskonałą okazją do rozwijania wyobraźni. Wspólnie z nauczycielkami dzieci odgadywały co je czeka i czego mogą się spodziewać w przyszłości. Wszystkie wróżby przeplatane były pląsami, tańcami przy muzyce, do których zachęcała wszystkich, wspaniała pani Ela wraz z utalentowaną grupą młodzieży z 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich za co bardzo dziękujemy.

Dziękujemy także rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie przepysznych słodkości i owoców, wszystkim wychowawcom, opiekunom, osobom zaangażowanym oraz dyrekcji za pomoc i spędzenie czasu w przemiłej, tajemniczej atmosferze.

Losowe zdjęcie

1.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 41 1090 2750 0000 0001 4418 7987

Nasz Youtube