sobota, 24 luty 2024

  • Zbieramy środki na wspieranie rozwoju osób z niepełnosprawnością intelektualną
    w ramach zbiórki 2021/943/OR
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy plastikowe nakrętki.
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Rehabilitacja 25+

Ochrona zdrowia

Metody pracy

Bajkowe urodziny

…lub bajka o zagubionym prezencie urodzinowym Damiana


Czy znacie bajkę o zgubionym prezencie urodzinowym? Popatrzcie, co przydarzyło się Wilczkowi  Damianowi w  dniu jego urodzin… Zgodnie z otrzymywanymi wskazówkami musiał Wilczek nie tylko krążyć po Ośrodku, ale również wykonywać zadania, aby znaleźć miejsce ukrycia prezentu urodzinowego. Taki żart przygotował dla niego Tygrysek przy pomocy pani Asi, pani Uli i innych zaangażowanych osób.

Pani Gosia, która na korytarzu kieruje ruchem „ośrodkowym” dała pierwszą wskazówkę. Należało odnaleźć domek Mądrej Sowy - Agnieszki, podążając za żółtymi strzałeczkami. Mądra Sowa, nim zdradziła tajemnicę, co trzeba robić dalej, dała zagadkę do rozwiązania, z którą Wilczek poradził sobie błyskawicznie. W kopercie otrzymał kolejną wskazówkę: dalsze informacje ukryte są u Rezolutnej Wiewiórki Radka. Wilczek Damian, idąc za strzałeczkami,odnalazł domek wiewiórki i wykonał przygotowane dla niego zadanie. I jak to w podchodach bywa, szukał jeszcze norki Borsuka Sylwestra, aż na końcu znalazł się  w domku Tygryska. A tutaj nie tylko znalazł swój prezent urodzinowy, ale również z pysznym tortem czekali goście. Tygrysek jednak nie poprzestał na tym jednym żarcie. Każdy z gości, aby skosztować pysznego torta, nie tylko musiał zaśpiewać „Sto lat”, ale również wykonać zadanie. Wszystko zostało udokumentowane na miłą pamiątkę.

Losowe zdjęcie

25.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 41 1090 2750 0000 0001 4418 7987

Nasz Youtube