poniedziałek, 29 listopad 2021

  • Zbieramy środki na wspieranie rozwoju osób z niepełnosprawnością intelektualną
    w ramach zbiórki 2021/943/OR
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy plastikowe nakrętki.
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

Przedfinał Kilometrów w SP w Stubnie


11 maja odbył się przedfinał akcji KILOMETRY DOBRA w Szkole Podstawowej w STUBNIE. Miło nam poinformować, że ta szkoła jak na razie pobiła rekord, bo uzbierała ponad 24 metry dobra.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wolontariuszkom, koordynatorce z ramienia szkoły-pani Annie Hamzayev oraz niezwykle otwartemu i przyjaznemu nam panu dyrektorowi Danielowi Zielenkiewiczowi.
A tak o naszej akcji piszą sami zaangażowani:
"Dzisiaj w naszej szkole odbył się finał akcji "Kilometry dobra ". Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele PSONI w Przemyślu panie: Agnieszka Wątróbska, Beata Zubik, Monika Kijanka, oraz panowie: Paweł Siewarga i Krzysztof Płocica.
W trakcie wizyty komisyjnie policzyliśmy pieniążki, które zbieraliśmy w Stubnie wśród mieszkańców, uczniów naszej szkoły, pracowników Urzędu Gminy w Stubnie, Banku Spółdzielczego, Ośrodka Zdrowia, sklepach. Przede wszystkim dużym zaangażowaniem w zbiórkę do jej sukcesu przyczyniła się pani Marta Dykiel, która wyraziła chęć zbierania datków w "Cukierni u Zosi" w Stubnie. Dzięki zaangażowaniu przecudnych wolontariuszek- Zosi i Zuzi Dykiel, Izy Opali, Karolki Bil i Dagmarki Wilk wiem już na pewno, że na dzień dzisiejszy uzbieraliśmy najwięcej ze wszystkich szkół biorących udział w akcji ? Uwaga!!! Uzbieraliśmy 1058 zł 28 gr !!!!
Dziękuję wszystkim za włączenie się do zbiórki. Grosik do grosika i dokładamy swoją cegiełkę dla rozbudowy ośrodka PSONI Koło w Przemyślu ! I kochani przyjaciele z Przemyśla - polecamy się na przyszłość".

Losowe zdjęcie

19.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 41 1090 2750 0000 0001 4418 7987

Nasz Youtube