niedziela, 17 październik 2021

  • Zbieramy środki na wspieranie rozwoju osób z niepełnosprawnością intelektualną
    w ramach zbiórki 2021/943/OR
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy plastikowe nakrętki.
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

Kreatywne popołudnie promocyjno-informacyjne

W niedzielę 7 lutego w Galerii Sanowa w Przemyślu odbyło się przedsięwzięcie promocyjno-diagnostyczno-informacyjne naszego stowarzyszenia pod nazwą "Mamo, Tato zapytaj o rozwój swojego dziecka". Uczestnikami byli zainteresowani rodzice wraz ze swoimi pociechami.

Mogli oni zapoznać się z charakterystyką rozwojową dziecka, poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą potrzeb dzieci, zagrożeń i przeciwdziałania trudnościom rozwojowym. Mieli również okazję skorzystania z porad specjalistów pracujących na co dzień z dziećmi: fizjoterapeuty (mgr Agnieszka Schabowska, mgr Piotr Lenar), psychologa (mgr Marta Wiarska), logopedy (mgr Sylwia Kindlik), pedagoga (mgr Nina Kolasa, mgr Małgorzata Srogi). Konsultacjom towarzyszyły: kiermasz prac rękodzieła artystycznego "Papierowa wiklina" wychowanków OREW-u i uczestników ŚDS-u, konkurs plastyczny z nagrodami, zabawy ruchowe oraz malowanie twarzy. Całe spotkanie umilała zainteresowanym muzyka i śpiewające piękne wolontariuszki wraz z wolontariuszami z zespołu prowadzonego przez Panie Elżbietę Bernatek i Annę Jakubiak z V Batalionu Strzelców Podhalańskich. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się, jak wygląda praca z osobami niepełnosprawnymi i zdecydować się na pomoc w formie przekazania 1% podatku.
Wszystkim osobom biorącym udział w naszym spotkaniu składamy podziękowania. Jednocześnie zachęcamy do oddania 1 % podatku na naszą działalność. Drodzy Państwo, to nic nie kosztuje, a może pomóc wiele tym, którzy najbardziej potrzebują Waszej pomocy. Chorym dzieciom.

Dziękujemy!
Marta Wiarska

Losowe zdjęcie

44.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 41 1090 2750 0000 0001 4418 7987

Nasz Youtube